آموزش طراحی وب

مدرسه مجازی ایرانیان

دسته بندی موضوعات

تماس با ما

دانشجوی گرامی ، ابتدا از تماس شما با مدرسه مجازی ایرانیان بسیار سپاسگزاریم ،

هدف ما همواره رفع مشکلات شما دانشجویان گرامی و پاسخ دهی به مسائل فنی ایجاد شده در مباحق مختلف در وب سایت می باشد . ما معتقدیم هر چقدر افراد متخصص در کشور عزیزمان ایران وجود داشته باشد ، ترویج ، ارتقاء و پیشرفت علوم و فنون گسترده تر خواهد بود و در نتیجه شاهد پیشرفت کشور عزیزمان خواهیم بود تا جایی که همیشه ملزم به تقلید از متخصصین خارجی نباشیم ! این یک امر بسیار مهم بوده که ما تمام تلاشمان را در مدرسه مجازی ایرانیان خواهیم کرد تا در حد توان این مهم را محقق کنیم .

ما همیشه و همه جا پاسخگوی شما هستیم ، تنها کافیست توسط یکی از راه های زیر با ما در ارتباط باشید . درضمن صفحات فیس بوک ، توییتر ، آپارات ، لینکداین مدرسه ما همیشه فعال بوده و کافیست ما را در این شبکه های اجتماعی دنبال کنید 😉
به جهت ارتباط با ما میتوانید از طریق بخش های زیر استفاده نمایید :

mail-gmailthis-32ارتباط از طریق پست الکترونیک

در این نوع ارتباط ، کلیه ایمیل های دریافت شده طی ۲۴ ساعت پاسخ داده خواهد شد . بدیهیست در صورت وجود ایمیل های متعدد ، پاسخ دهی به این درخواست ها طولانی تر خواهد بود . از شما خواهشمندیم در صورتی که در مورد مباحث آموزشی مطرح شده در مدرسه مجازی ایرانیان مشکل یا سوالی دارید از بخش ” پرسش و پاسخ ” استفاده نمایید .

  • پست الکترونیک روابط عمومی : info ] at [ iranweblearn [ . ] com

maps_for_mobile-32ارتباط از طریق پیامک

  • شماره سامانه پیام کوتاه : ۳۰۰۰۱۲۲۰۳۳

 

وبلاگ مدرسه

مختصری درباره ما
مدرسه مجازی ایرانیان در زمینه آموزش علوم و فنون طراحی و برنامه نویسی صفحات وب اعم از آموزش زبان های برنامه نویسی و کدنویسی و همچنین آموزش طراحی گرافیک توسط نرم افزارهای گرافیکی پیکسلی و برداری فعالیت دارد .
ورود به وبلاگ

مدرسین مدرسه

  • حسین همت یار

    حسین همت یار

    مدرس ، طراح رابط کاربری وب و موبایل با 8 سال سابقه ی فعالیت حرفه ای

سوابق کامل

آخرین پرسش و پاسخ ها

آخرین پرسش و پاسخ ها
شما هم سوالی دارید ؟