آموزش طراحی وب

درباره ما

مدرسه مجازی ایرانیان ، نامیست که با سنجش فراوان توسط ما برای این وب سایت انتخاب شد . این نام به تفسیرِ مدرسه ایرانی که به صورت آنلاین ، آموزش هایی را در سطوح و اشکال مختلف در اختیار عموم قرار میدهد و میکوشد تا ایران و ایرانی را هر روز پیشرفته تر ، قوی تر و تعیین کننده تر از روز پیش تعلیم دهد . این مدرسه در زمینه آموزش علوم و فنون طراحی و برنامه نویسی صفحات وب اعم از آموزش زبان های برنامه نویسی و کدنویسی و همچنین آموزش طراحی گرافیک توسط نرم افزارهای گرافیکی پیکسلی و برداری فعالیت دارد .

هدف این مدرسه چیست ؟

اگر بخواهیم بدون اغراق و بدون افراط و تفریط با شما صحبت کنیم ، میتوان گفت مدرسه مجازی ایرانیان به جهت رشد و آگاه سازی افراد به صورت مجازی فعال شده است و چند امر مهم را نشانه گیری کرده است :

  • آموزش آنلاین با شعارِ رویکردی نوین در عصر آموزش مجازی و حضوری که در آن زمان و مکان دیگر محدودیت نیست !
  • آموزش مبانی و مباحث اصولی و استاندارد طراحی و برنامه نویسی صفحات وب
  • آموزش و تعلیم افراد علاقمند به تکنولوژی های طراحی صفحات وب تا حدی که خودشان بتوانند برای خود وب سایتی مناسب کسب و کارشان راه اندازی کنند .
  • تولید مجموعه فیلم های آموزشی و تکنیک های طراحی و برنامه نویسی وب با تعرفه هایی بسیار پایین

 

چرا آنلاین ؟!

همانطور که شاهد هستید ، امروزه با گسترش شهر ها و پیشرفت کشور در زمینه علوم فناوری اطلاعات ، تمایل افراد به شرکت در دوره های آموزشی آنلاین بسیار بالاتر از آموزش های حضوری و کارگاه های حضوری یک الی ۱۲ جلسه ای می باشد . با آموزش آنلاین شما در هر کجا که هستید و در هر زمانی که اوقات یادگیری دارید ، میتوانید بدون هیچ حد و مرزی ، خود را از لحاظ بار علمی و فنی بالا برده و در سطوح بالاتر با اطمینان گام بردارید زیرا مدرسه مجازی ایرانیان همیشه پشتیبان شما خواهد بود .

چرا این مدرسه ؟!

مدرسه مجازی ایرانیان از مدرسین با تجربه و متخصص در این آموزشگاه مجازی استفاده کرده است و به جرات میتوانیم به شما اطمینان دهیم هیچ سوالی در زمینه موضوعات موجود در وب سایت ، بی پاسخ نمی ماند . شما به راحتی میتوانید دوره های آموزشی نوشتاری و مقالات آموزشی موجود را مطالعه کرده و در صورتی که مشکلی داشتید در بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید تا ما و یا دیگر دوستانِ شما به سوال شما پاسخ دهیم .

 

این مدرسه آموزش های مورد نظر را از طریق بخش های زیر در اختیار شما قرار میدهد :

  • جلسات و دوره های آموزشی نوشتاری در موضوعات : Graphic , HTML , CSS , PHP/MYSQL , JQUERY , WORDPRESS , SECURITY , SEO
  • فیلم های آموزشی که به صورت کامل تولیدات مدرسین این گروه آموزشی می باشد و برای دانلود و یا خرید با قیمت های بسیار پایین و مناسب قرارداده شده است .
  • مقالات آموزشی که در بخش مقالات قرار گرفته است .
  • سامانه پرسش و پاسخ که به پاسخ های کوچک و بزرگ ، سخت و آسان شما پاسخ خواهد داد

 

ما همواره منتظر انتقادات و پیشنهادات شما در مورد بخش های مختلف وب سایت هستیم . ما معتقدیم اگر شما کاربران عزیز نباشید ، وب سایتی هم وجود نخواهد داشت و مدرسه مجازی ایرانیان تنها با وجود دانشجویان گرامی خود زنده خواهد بود .

به امید روزهای زیباتر

اموزش تصادفی