آموزش طراحی وب

تبلیغات

iwl-ads

اهمیت تبلیغات اینترنتی

امروزه به‌دلیل افزایش رو زافزون کاربران اینترنتى شرکت‌هاى تولیدى و تجارى به‌سوى تبلیغات اینترنتى تمایل یافته‌اند.

تبلیغات باید جائى انجام شود که بازار هدف در آن متمرکز و دسترسى به مشترى آسان باشد و یکى از مزایاى رسانه اینترنت قابلیت تمرکز و دسترسى آسان کاربران به آن است.

هوشمندى تبلیغات یکى از مزایاى دیگر تبلیغات اینترنتى نسبت به تبلیغات به روش سنتى است. تبلیغات هوشمند خدماتى از قبیل ره‌گیرى تبلیغات و نیز امکان اندازه‌گیرى اثربخشى آن تبلیغات را در اختیار تبلیغ‌کننده قرار مى‌دهد. هنگام تبلیغ به روش‌هاى دیگر مانند تلویزیون و روزنامه جمع‌آورى اطلاعات مشترى بسیار سخت و گاهى غیرممکن است اما با جمع‌آورى داده‌هاى مشاهده‌کنندگان از طریق اینترنت ، به‌راحتى مى‌توان این داده‌ها را تجزیه و تحلیل کرد. این کار به تجار امکان مى‌دهد تا بسیار موفق‌تر عمل کرده و به‌جاى پیش‌بینى‌هاى نادرست ، علایق مشترى ، مکان مشترى و … را به‌درستى بررسى نمایند.
اینترنت چند سالى است که به جمع رسانه‌هاى مورد استفاده براى تبلیغات اضافه شده است. رشد تبلیغ در اینترنت نسبت به تبلیغ در رسانه‌هاى سنتى ، از سرعت بسیار بیشترى برخوردار بوده تا جائى‌که مسیر طى شده توسط رسانه پرببیننده تلویزیون در عرض ۱۳ سال در اینترنت تنها با گذشت ۴ سال سپرى گردید .

تبلیغات در مدرسه مجازی ایرانیان

مدرسه مجازی ایرانیان به واسطه خدمات آموزشی خود یکی از برترین وب سایت های آموزشی طراحی وب در ایران می باشد . این مجموعه با ارائه راه کارهای آموزشی مختلف اعم از ، ماهنامه اینترنتی طراحی وب که هر ماه به صورت رایگان منتشر خواهد شد و همینطور مقالات و آموزش های نوشتاری و ویدئویی موجود در وب سایت ، این مهم را به اثبات رسانده است .

از این رو میتواند مکان های تبلیغاتی مناسبی را در اختیار فعالان حوزه تجارت الکترونیک و … قرار دهد . در زیر میتوانید اطلاعات دقیقی از مکان های تبلیغاتی و تعرفه های موجود کسب نمایید :

تبلیغات در ماهنامه طراحی وب

ماهنامه طراحی وب یک مجله الکترونیکی و با هویت علمی و آموزشی می باشد که به صورت اینترنتی و در هر ماه منتشر میگردد . این رویداد مهم که برای اولین بار در جامعه وب ایران و توسط مدرسه مجازی ایرانیان پایه گذاری شده است اهداف مختلفی را دنبال میکند . یکی از اهداف مهم این ماهنامه ، ارائه آموزش های مرتبط با علوم طراحی و برنامه نویسی وب به شیوه های مختلف اعم از آموزش نوشتاری و آموزش ویدئویی در موضوعات متنوع ، بررسی چالش های طراحان ایرانی ، توسعه و گسترش منابع آموزشی در زمینه طراحی وب و …. می باشد . امیدواریم توانسته باشیم مسیری رو خلق و هدایت کنیم که به نفع جامعه وب ایران و همه فعالان در این حوزه باشد . همیشه از راهنمایی های شما استقبال میکنیم . با ما همراه باشید.

آمار فعلی ماهنامه طراحی وب

  • تعداد دانلود با لینک داخلی از وب سایت مدرسه : هر شماره بیش از ۳.۰۰۰ دانلود
  • تعداد دانلود قابل شناسایی با لینک خارجی در سایت های معتبر : بیش از ۱۰.۰۰۰ دانلود

تعرفه تبلیغات در ماهنامه طراحی وب

تعرفه تبلیغات در این ماهنامه به شرح زیر می باشد :

  • تمام صفحه : هر شماره ۲۰۰.۰۰۰ تومان
  • نیم صفحه : هر شماره ۱۳۰.۰۰۰ تومان

تبلیغات متنی

در حال حاضر تنها تبلیغات متنی در وب سایت مدرسه مجازی ایرانیان پذیرفته خواهد شد . این تبلیغات در تمامی صفحات سایت وجود دارد . دقت نمایید تبلیغات متنی تنها به صورت nofollow ارائه میشود .

  • تبلیغات متنی به همراه توضیحات در همه صفحات : ماهیانه ۳۵.۰۰۰ تومان

 حامیان ما

وب سایت مدرسه مجازی ایرانیان در مدت فعالیت خود و به جهت ارائه خدمات آموزشی مفید در وب ایران ، توسط وب سایت های برتری در ایران حمایت شده است که در زیر میتوانید با برخی از این وب سایت ها آشنا شوید .

 hamiyan

نحوه سفارش تبلیغات

لطفا جهت سفارش و یا رزرو تبلیغات با ایمیل info@iranweblearn.com در ارتباط باشید

اموزش تصادفی