آموزش طراحی وب

قوانین مدرسه مجازی ایرانیان

دانشجوی گرامی ، جهت استفاده از امکانات و خدمات مدرسه مجازی ایرانیان ، لازم است از قوانین این مجموعه اطلاع داشته باشید . از شما خواهشمندیم قوانین زیر را به صورت دقیق مطالعه نمایید :
بند ۱ : بر خلاف بسیاری از وب سایت های آموزشی ، کلیه متون و نوشته های موجود در وب سایت مدرسه مجازی ایرانیان ، دست نوشته ها و تحریر های مدرسین و نویسندگان این مدرسه مجازی بوده و مخاطبین و دانشجویان موظف به رعایت حقوق کپی رایت مولف و نویسنده به نام ” مدرسه مجازی ایرانیان ” و آدرس اینترنتی ” IranWebLearn.com ” می باشد .
بند ۲ : کلیه فیلم های آموزشی و محصولات کمک آموزشی ، توسط مسئولین مدرسه مجازی ایرانیان تولید و منتشر شده است . استفاده و تکثیر بدون مجوز این مرکز ، خلاف قوانین بوده و مدرسه مجازی ایرانیان میتواند با استناد به ماده ۱۲ قانون جرایم رایانه ای ، حقوق خود را احقاق و پیگیری نماید . طبق ماده ۱۲ قانون جرایم رایانه ای : هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.
بند ۳ : دانشجو موظف است جهت شرکت در دوره ها و کارگاه های آموزشی در سامانه دانشجویان به آدرس lms.iranweblearn.com ثبت نام کرده و اطلاعات خود را تکمیل نماید .
بند ۴ : دانشجو موظف است جهت شرکت در دوره ها و کارگاه های آموزشی ، شهریه دوره خود را به صورت کامل پرداخت نماید در غیر این صورت امکان حضور در دوره را نخواهد داشت .
بند ۵ : امکان پرداخت شهریه به صورت قسطی امکان پذیر نمی باشد .
بند ۶ : هزینه های پرداخت شده در مدرسه مجازی ایرانیان تحت هیچ شرایطی قابل برگشت نمی باشد .
بند ۷ : هزینه های پرداخت شده جهت شرکت در دوره ها و کارگاه های آموزشی ، تحت هیچ شراطی قابل برگشت نبوده و تنها جهت شرکت در دوره ی دیگری قابل استفاده می باشد .
بند ۸ : دانشجو موظف است جهت شرکت در مباحث مختلف در بخش های متفاوت وب سایت و همینطور دوره های حضوری و آنلاین ، احترام و ادب را رعایت نماید .
بند ۹ : دانشجو موظف است جهت دریافت گواهینامه پایان دوره ، در کلیه جلسات دوره شرکت نماید و همچنین در امتحانی که در پایان هر دوره برگزار میگردد ، نمره قابل قبول را کسب نماید ، در غیر این صورت گواهینامه ای به ایشان تعلق نخواهد گرفت .
این قوانین در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۴ تنظیم و در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۲۶ اصلاح شده است و کلیه کاربران و دانشجویان موظف به رعایت این قوانین می باشند .

اموزش تصادفی