آموزش طراحی وب

نگاهی به درآمد کلی طراحی و پیاده سازی یک وبسایت

1
1

سلام و درود بی پابان
من تازه به دنیای وب وارد شدم و از حرفه ی اصلیم که موسیقی بود خارج شدم.
علاقه ی بیشتری که وب داشتم منو وادار کرد تا به این سو کشیده بشم.
بنابراین برام مهم است اگر به طور pro و حرفه ای طراحی و پیاده سازی وب سایت را یاد بگیرم و در حد pro باشم (مثلا مسلط به امور گرافیکی و برنامه نویسی )
آیا درآمد حاصله میتواند پاسخگوی نیاز امروزی باشد؟
و دوم اینکه میشه بفرمایید که یه طراح و پیاده ساز وب حرفه ای در ماه به ریال چقدر درامد داره”حدودا”؟ ( مثل 5000000 ریال تا 10000000 ریال )

ممنون از همه ی شما

 • You must to post comments
1
1

سلام ، در این مسئله جایگاه شما بسیار اهمیت داره . اگر به صورت فریلنسری کار کنید و یا مدیریت یک شرکت طراحی وب رو بر عهده بگیرید با هم تفاوت زیادی داره . از طرفی مشتری های هدف شما هم بسیار مهم هستن . مشتری هایی وجود داره که بابت یک پروژه به فرد A حداقل 50 هزار تومان پرداخت میکنند و به فرد B برای همون پروژه 500 هزار تومان پرداخت میکنند .

اینکه شما چقدر در آمد داشته باشید بستگی به خیلی مسائل داره . ولی در امد عمومی در سطح وب برای طراحان از ماهیانه 500 هزار تومان هست تا 100 میلیون تومان

تشکر

 • farzad arya
  با تشکر ازراهنمایی بسیار کلی تون در دیدگاه اموزش مباحث وب بنده از ویدئو های اموزشی شروع کردم و بعد از کامل کردن ویدئو ها و گرفتن مدرک CIW Designer بازم میخوام از کتاب ها یا منابع انگلیسی ادامه بدم.ایا به نظر شما راه کار مناسبی ست؟
 • حسین همت یار
  سلام ، هر ویدئویی رو پیشنهاد نمیکنم . ویدئوهای شرکت لیندا بسیار مطلوب هست . مدرک CIW هم اگر موفق به دریافتش بشید میتونه مفید باشه . تشکر
 • You must to post comments
0
1

سلام مجدد
مدیریت یک شرکت که به اون اشاره کردین چطور ممکنه؟ منظورتون یعنی اینکه یک شرکت تاسیس کنم؟ درود

 • حسین همت یار
  سلام ، اگر شرک تاز خودتون باشه مسلما درآمد بیشتری خواهید داشت . تشکر
 • You must to post comments
نمایش 2 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ارسال پاسخ به سایت .

سوالی دارید؟

اموزش تصادفی